Nordlux Scorpius Maxi IP33

výrobca Nordlux #21751030
184
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zaoblená krása

Scorpius Maxi – krásne nástenné svietidlo na vonkajšie použitie v klasickom a nadčasovom dizajne. Má mnoho spôsobov použitia, hodí sa ku vchodu do domu, na dvere, stenu, plot alebo schodisko. K dispozícii so spodným nerozbitným polykarbonátovým tienidlom.

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované a medené vyhotovenie.

Krásne vonkajšie nástenné svietidlo v klasickom nadčasovom dizajne s nerozbitným polykarbonátovým tienidlom v štyroch farebných vyhotoveniach (meď)
Hĺbka
14,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP33
Materiál
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.