Nordlux Scorpius IP44

výrobca Nordlux #2320731003
32
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Oblá krása

Scorpius od Nordluxu –⁠ krásne nástenné svietidlo na vonkajšie použitie v klasickom a nadčasovom dizajne. Má mnoho spôsobov použitia, hodí sa ku vchodu do domu, nad dvere, na terasu alebo do garáže. Pristane mu to samostatne alebo v skupiny svietidiel. Je k dispozícii v čiernej farbe.

Krásne vonkajšie nástenné svietidlo Nordlux Scorpius v klasickom nadčasovom dizajne s plastovým tienidlom v čiernom vyhotovení. (čierna)
Hĺbka
10cm
Krytie
IP44
Materiál
plast
Maximálny príkon
15W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.