Nordlux Desi 28

výrobca Nordlux #77646003
59
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantné a jednoduché

Desi je elegantné a jednoduché nástenné alebo stropné svietidlo v čiernej farbe. Dá sa nainštalovať na vonkajšiu stenu, v kôlni, dielni alebo ako stropné nad dverami. Matný odtieň zmäkčuje svetlo a zabraňuje oslneniu. 

Elegantné a jednoduché nástenné/stropné svietidlo v matnom odtieni so zmäkčujúcim svetlom s tienidlom odolným voči mechanickému poškodeniu (čierna)
Hĺbka
7,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
hliník, plast

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.