Nordlux Lønstrup 22

výrobca Nordlux #71431003
70 € 56
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klasické a jednoduché

Nástenné svietidlo Lønstrup je lampou klasického, jednoduchého dizajnu, takže je vhodné do všetkých vonkajších prostredí. Lampa poskytuje mäkké svetlo, ktoré je ideálne pre predné vstupné dvere. V ponuke v čiernom a galvanizovanom vyhotovení, možno ju doplniť záhradnými stĺpikmi z rovnakého radu.

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované vyhotovenie.

Klasické jednoduché vonkajšie nástenné svietidlo poskytujúce krásne mäkké svetlo vo dvoch farebných vyhotoveniach (čierna)
Hĺbka
26,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.