Nordlux Vejers Down

výrobca Nordlux #74471003
65
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tradičný severský dizajn

Vonkajšia nástenná lampa Vejers Down v tradičnom severskom dizajne. Hlava lampy smeruje nadol a tak kvalitne osvetlí priestor vstupu do domu alebo terasy. V ponuke v čiernom a galvanizovanom vyhotovení. Ideálna na kombináciu s ďalšími typmi svietidiel z rovnakého radu. 

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované vyhotovenie.

Krásne vonkajšie nástenné svietidlo s hlavou lampy smerujúcou nadol vo funkčnom dizajne vo dvoch farebných variantoch (čierna)
Hĺbka
26cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.