Nordlux Dalton

výrobca Nordlux #46901003
97 € 58
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Moderný variant lampáša

Vonkajšie nástenné svietidlo Dalton od Nordluxu –⁠ to je moderná variácia stredovekých lampášov. Tentoraz v čistom, jednoduchom štýle v kombinácii tmavého kovu a číreho skla. Svietidlo je možné zapojiť paralelne.

Vonkajšie nástenné svietidlo Dalton od Nordluxu. Sklenené tienidlo v kocke z čierneho kovu. Moderné a jednoduché (čierna)
Hĺbka
24,8cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
nerezová oceľ, sklo
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.