Nordlux Luxembourg

výrobca Nordlux #22671003
76
skladom 7 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantný škandinávsky dizajn

Vonkajšie nástenné svietidlo Luxembourg v elegantnom škandinávskom dizajne so sklenenou kupolou, ktorá poskytuje dokonalé osvetlenie pri vchode do domu, garáže, príjazdovej ceste alebo terase. K dispozícii sú 4 farebné varianty, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim požiadavkám. Možnosť zapojenia lampy paralelne s ďalšími.

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované a medené vyhotovenie.

Vonkajšie nástenné svietidlo s nezameniteľným škandinávskym dizajnom v štyroch farebných vyhotoveniach (čierna)
Hĺbka
39cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.