Nordlux Front Single

výrobca Nordlux #46801001
76 € 53
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ozdoba modernej budovy

Vonkajšie nástenné svietidlo Front Single od Nordluxu vám na prvý pohľad pripomenie periskop ponorky. Dielo dizajnéra Sebastiana Holmbäcka v jednoduchých, primerane robustných líniách ozdobí každú modernú budovu. K dispozícii v troch farebných vyhotoveniach.

Vonkajšie nástenné svietidlo Front Single od Nordluxu v tvare periskopu. Jednoduché moderné osvetlenie s akcentom industriálneho štýlu v troch farebných vyhotoveniach. (biela)
Hĺbka
17cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
hliník, sklo
Sebastian Holmbäck
Sebastian Holmbäck
Spoznajte návrhárov svetla

Sebastian Holmbäck

Estetika, jako pojetí krásy a to jak jí vnímáme, je jeho hlavním tématem už od začátku Sebastianovy kariéry. Kromě lásky k technické stránce materiálů a výroby, je také fascinován tím, jak lidi subjektivně vnímají formu, barvy a funkčnost objektu. Jako designer se kromě návrhů produktů pro dánské a mezinárodní firmy věnuje i konzultační činnosti.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.