Nordlux Blokhus Down

výrobca Nordlux #25051031
76
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Typický dánsky dizajn

Nordlux Blokhus –⁠ vonkajšia nástenná lampa s typickým dánskym dizajnom. Hlava lampy smeruje nadol, čím kvalitne osvetlí vchod do domu alebo terasu. V krásnom vyhotovení z galvanizovanej ocele a s možnosťou doplniť svietidlo originálnou žiarovkou. 

Záruka 15 rokov proti korózii.

 
Krásne a elegantné vonkajšie nástenné svietidlo v klasickom funkčnom dizajne v odolnom galvanizovanom vyhotovení  (galvanizovaná oceľ)
Hĺbka
25cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.