Nordlux Agger

výrobca Nordlux #74481031
76
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tradičný vidiecky dizajn

Agger –⁠ nástenná lampa z galvanizovanej ocele v tradičnom vidieckom dizajne. Vhodné pre energeticky úsporné alebo LED žiarovky a ideálne na osvetlenie domu a priestoru okolo neho. Pozinkovaná úprava je vhodná pre drsné severské podnebie.

Záruka 15 rokov proti korózii. 

Vonkajšie nástenné svietidlo v tradičnom vidieckom dizajne v odolnom galvanizovanom vyhotovení (galvanizovaná oceľ)
Hĺbka
29,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.