Nordlux Amalienborg

výrobca Nordlux #10600219
184 € 110
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Osvetlenie záhrady z galvanizovanej ocele

Vonkajšia nástenná lampa Amalienborg značky Nordlux v nádhernom galvanizovanom vyhotovení. Vhodná na osvetlenie záhrady a prístupu k domu. Odporúčame kombinovať so záhradným stĺpikom rovnakej série.

Záruka 15 rokov proti korózii.

Vonkajšie nástenné svietidlo v klasickom vidieckom dizajne s povrchovou úpravou odolnou voči klimatickým podmienkam (galvanizovaná oceľ)
Hĺbka
37,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP54
Materiál
galvanizovaná oceľ, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.