Nordlux Birk double

výrobca Nordlux #45501003
65 € 39
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantná kombinácia

Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Birk od Nordluxu v kombinácii odolného kovu v čiernej farbe a dvoch svetelných pásov pôsobivo osvetlí prístup k vášmu domovu. Vyzerá veľmi dobre s ďalšími svetlami rovnakej série.

Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Birk od Nordluxu v kombinácii odolného kovu a dvoch svetelných pásov pôsobivo osvetlí prístup k vášmu domu. (čierna)
Hĺbka
15,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
hliník, plast

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.