Nordlux Theo

výrobca Nordlux #2112645003
97
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Drevo & kov

Séria Theo od Nordluxu kombinuje kov a drevo s certifikátom FSC, aby do vášho domova priniesla kúsok prírody a vytvorila jedinečné predstavenie. Stolová lampička vyžaruje veľmi jedinečný a moderný dizajnový výraz, ktorý je zjemnený použitím jaseňového dreva. Lampa má flexibilnú hlavu, takže príjemne posvieti akýmkoľvek smerom – bude sa vynímať na nočnom stolíku alebo v čitateľskom kútiku pri vašej obľúbenej knihe.

Stolová lampička Theo od Nordluxu kombinuje kov a jaseňové drevo, vytvára príjemnú atmosféru a je vhodná k posteli alebo do kútika na čítanie. (čierna)
Prevedenie
čierna
Žiarovka
nie
Závit
GU10
Výška
42,7cm

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.