Nordlux Uma 30

výrobca Nordlux #2112733001
162
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sklenená jemnosť

Závesné svetlo Uma 30 od Nordluxu pridáva klasickej lampe moderný a dekoratívny nádych. Tienidlo z fúkaného skla oválneho tvaru dodá každej miestnosti eleganciu a veľmi prirodzene orámuje zdroj svetla. Preto odporúčame zvýrazniť tento jedinečný vzhľad niektorou z našich dekoratívnych žiaroviek. Variant z opálového skla vytvára mäkké a rozptýlené svetlo. Blednutie pri jantárovom a dymovom variante zdôrazňuje oválny, zužujúci sa tvar, a práve v nich vynikne dekoratívna žiarovka.


Info o kryte

 

Opálový a dymový variant obsahujú čierny kábel, súčasťou jantárového variantu je zlatý kábel.

Elegantné jemné závesné svetlo Uma 30 v modernom podaní. Oválne tienidlo z fúkaného skla zdôrazňuje zužujúci sa tvar a ideálne sa hodí v kombinácii s dekoratívnou žiarovkou. V troch farebných variantoch – dymovom, jantárovom a opálovom. (opálové sklo)
Priemer tienidla
29cm
Priemer/výška základne
v informacích o produktu
Materiál základne
kov
Farba základne
čierná

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.