Sklenená jemnosť

Závesné svetlo Uma 23 od Nordluxu pridáva klasickej lampe moderný a dekoratívny nádych. Tienidlo z fúkaného skla oválneho tvaru dodá každej miestnosti eleganciu a veľmi prirodzene orámuje zdroj svetla. Preto odporúčame zvýrazniť tento jedinečný vzhľad niektorou z našich dekoratívnych žiaroviek. Variant z opálového skla vytvára mäkké a rozptýlené svetlo. Blednutie pri jantárovom a dymovom variante podčiarkuje oválny, zužujúci sa tvar a práve v nich vynikne dekoratívna žiarovka.

Info o kryte

 

Opálový a dymový variant obsahujú čierny kábel, súčasťou jantárového variantu je zlatý kábel.

Elegantné jemné závesné svetlo Uma 23 v modernom podaní. Oválne tienidlo z fúkaného skla podčiarkuje zužujúci sa tvar a bude ideálne v kombinácii s dekoratívnou žiarovkou. V troch farebných variantoch – dymovom, jantárovom a opálovom. (opálové sklo)
Dĺžka kábla
200cm
Hĺbka
23cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.