Okrúhle LED svetlo

Jednoduché okrúhle stropné svietidlo Oja od Nordluxu nenásilne doplní každý priestor. Je vybavené funkciou Moodmaker, ktorým si môžete vybrať medzi teplotou svetla 4000 K alebo 3000 K alebo stlmiť svetlo na nočné svietenie. Svetlo je vybavené aj funkciou pamäť a reset*.

*Svetlo Oja si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostane rovnaký.

Verzia biela/chróm obsahuje snímateľný chrómový krúžok, takže získate dve farebné vyhotovenia v jednom produkte.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Jednoduché okrúhle stropné svietidlo Oja od Nordluxu s trojstupňovým stmievačom s možnosťou výberu teploty svetla nenásilne doplní akýkoľvek priestor (biela, chróm)
Stmievateľné
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.