Nordlux IP S6

výrobca Nordlux #78531001
49
skladom 7 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Príjemná atmosféra s vysokým krytím

Zrkadlo v kúpeľni netradične osvietite nástennou lampičkou Nordlux IP S6 s nastaviteľným ramenom. Dobre na seba uvidíte a dizajn kúpeľne vyriešite bielym prevedením. Rovnako ako celý rad IP odolá vlhkosti aj striekajúcej vode.

V septembri 2022 sa zmenil odtieň bielej farby - pôvodnú RAL9016 nahradila nová RAL1013.

Nástenné svietidlo Nordlux IP S6 s nastaviteľným ramenom vhodné do kúpeľne, napríklad na osvetlenie zrkadla. (biela)
Hĺbka
19cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
kov, plast
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.