Nordlux IP S13 - 40

Energetická trieda E výrobca Nordlux #83061001
54
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ideálne nad zrkadlo

Elegantné úzke svietidlo do kúpeľne IP S13 – 40 od Nordluxu je veľmi dizajnové, či už v bielom alebo vo variante z brúsenej ocele. Nastaviteľný sklon ramena v rozsahu 120° sa čoskoro stane nenahraditeľnou vlastnosťou kúpeľňového svetla. Určite oceníte aj to, že rovnako ako celý rad IP odolá vlhkosti aj striekajúcej vode.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Úzke elegantné nástenné LED svietidlo Nordlux IP S13 – 40 s nastaviteľným ramenom v uhle 120° vo dvoch farebných variantoch, vhodné na osvetlenie zrkadla (biela)
Priemer základne
9cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.