Nordlux Hester

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2015391003
54
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Žiariaci disk

Nevšedné kúpeľňové svetlo Hester z tvrdeného brúseného skla rozžiari priestor prirodzeným svetlom ak tomu ho ešte bude zdobiť! Svetlo je vybavené trojstupňovým stmievačom, vďaka ktorému je ideálnym osvetlením do vašej kúpeľne.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Nevšedné kúpeľňové svetlo z tvrdeného brúseného skla s trojstupňovým stmievačom (čierna)
Svetelný tok
900lm
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.