Nordlux Sjaver

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2110711001
81 € 40
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Žiariaci lúč

Obdĺžnikové svetlo Sjaver od Nordluxu bude skvelým riešením pre vašu kúpeľňu! Vďaka vysokému krytiu zvládne aj striekajúcu vodu a skvele sa hodí k zrkadlu. Dvojstupňový moodmaker umožňuje nastaviť teplotu farby na 3000 K alebo 4000 K pomocou tlačidla priamo na svetle.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.
sjaver (png)

Kúpeľňové obdĺžnikové zrkadlo Sjaver od Nordluxu s vysokým krytím a dvojstupňovým moodmakerom, ktorý umožňuje nastaviť teplotu farieb. (biela)
Stmievač
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.