Nordlux Landon 14

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2110670101
43 € 41
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

A kúpeľňa žiari

Svietidlá Landon 14  umožňujú vďaka svojmu vysokému krytiu použitie vo vlhkých priestoroch vášho domova, napríklad v kúpeľni. Tu oceníte aj možnosť stmievania svetla v troch krokoch pomocou vypínača na stene. Prisadené bodové svetlo môžete mať v bielom alebo čiernom vyhotovení.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Prisadené bodové svetlo do kúpeľne Landon 14 s funkciou trojstupňového stmievania vo dvoch farbách. (biela)
Svetelný tok
600lm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.