Severské slnko

Podobne ako sa slnečný svit počas dňa mení od jasného cez teplý až po veľmi slabý polnočný svit, môžete meniť svetlo stropného svietidla Noxy. V dvoch krokoch meníte teplotu svetla zo 4000 K na 3000 K, tretím krokom je nočné svetlo, keď svieti len vrchná časť lampy smerom k stropu. Svetlo je vybavené funkciou pamäť a reset*.

Balenie obsahuje dva odnímateľné krúžky. K čiernemu vyhotoveniu sú krúžky z hliníka a mosadze, k bielemu v čiernej a z chrómu.

*Svetlo Noxy si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostane rovnaký.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Stropné svetlo do kúpeľne s možnosťou meniť teplotu svetla a nočným osvetlením. Nordlux Noxy. (čierna)
Stmievateľné
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.