Nordlux Landon 8

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2110660101
38
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

A kúpeľňa žiari

Svietidlá Landon 8 umožňujú vďaka vysokému krytiu použitie vo vlhkých priestoroch vášho domova, napríklad v kúpeľni. Tu oceníte aj možnosť stmievania svetla v 3 krokoch pomocou vypínača na stene. Prisadené bodové svetlo môžete mať biele alebo čierne.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Prisadené bodové svetlo do kúpeľne Landon 8 s funkciou trojstupňového stmievania vo dvoch farbách. (biela)
Svetelný tok
600lm
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.