Nordlux Oja 42 IP54 3000/4000K

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2015116133
97
skladom 10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Okrúhle LED svetlo

Jednoduché okrúhle stropné svietidlo Oja od Nordluxu nenásilne doplní každý priestor. Je vybavené trojstupňovou funkciou moodmaker, kde si môžete vybrať medzi teplotou svetla 4000 K alebo 3000 K či stlmiť svit na nočné osvetlenie. Svetlo je vybavené aj funkciou pamäť a reset*.

*Svetlo Oja si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostane rovnaký.

Verzia biela/chróm obsahuje odnímateľný chrómový krúžok, takže získate dve farebné vyhotovenia v jednom produkte.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Jednoduché okrúhle stropné svietidlo Oja od Nordluxu nenásilne doplní každý priestor s 3-stupňovým stmievačom s možnosťou voľby teploty svetla (biela, chróm)
Svetelný tok
2100lm
Môžem stmievanie vypnúť?
nie
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.