Nordlux Djay Smart

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2110886101
184 € 110
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Svetlo plné hudby

S okrúhlym stropným svietidlom Djay Smart od Nordluxu v klasickom dizajne si môžete dopriař príjemnú sprchu s vašou obľúbenou hudbou. Svietidlo kombinuje elegantný dizajn s funkčným Bluetooth reproduktorom, ktorý môžete ovládať jednoducho pomocou smartfónu alebo tabletu. Aplikácia Nordlux Smart Light umožňuje aj nastaviť farbu svetla, teplotu svetla od studenej po teplú bielu a svetelný tok. Vďaka vysokému krytiu je svetlo vhodné do kúpeľne, ale vďaka minimalistickému bielemu vyhotoveniu mu to pristane aj v kuchyni alebo detskej izbe. 

Okrúhle stropné svietidlo Djay Smart s možnosťou nastavenia teploty farieb, farby, svetelného toku a zapnutia vašej obľúbenej hudby vďaka aplikácii Nordlux Smart Light, v bielej farbe (biela)
Farebná teplota
2200-6500K
Energetická trieda
Hĺbka
9cm
Krytie
IP54
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.