Príjemná klasika

Klasické stropné svietidlo Montone od Nordluxu so senzorom dodá každému interiéru príjemné svetlo. Je jednoduché, bez zbytočných ozdôb, takže krásne zapadne do väčšiny domácností. Bude sa mu páčiť aj u vás. Vám sa zasa bude páčiť integrovaná LED žiarovka, ktorá šetrí energiu a prispieva k dlhej životnosti. Vďaka senzoru pohybu sa svetlo rozsvieti vždy, keď zaznamená pohyb. Vysoké krytie umožňuje použitie v kúpeľni.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Klasické stropné svietidlo Montone od Nordluxu so senzorom pohybu s integrovanou LED žiarovkou, bielej farby. Vďaka vysokému krytiu vhodné do kúpeľne. (biela)
Farebná teplota
3000K
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP44
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.