Nordlux Marlee 4000K

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2310301001
54
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ideálne osvetlenie zrkadla

Tenké obdĺžnikové svetlo, ktoré bude ideálnym riešením pre vašu kúpeľňu, to je Marlee od Nordluxu. Umožňuje tri spôsoby inštalácie vďaka priloženým nadstavcom – možno ho namontovať priamo na zrkadlo, na skrinku alebo na stenu. Poskytuje príjemné a praktické svetlo smerom nadol s teplotov 4000 kelvinov. Vysoké krytie zaručuje využitie vo vlhkých priestoroch, ako je kúpeľňa, zvládne totiž aj striekajúcu vodu. Svetlo je k dispozícii vo dvoch farbách.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Kúpeľňové elegantné tenké svetlo Marlee od Nordluxu umožňuje tri možnosti inštalácie – na stenu, na zrkadlo alebo na skrinku. Vďaka vysokému krytiu ho využijete vo vlhkých priestoroch. (biela)
Farebná teplota
4000K
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
90 Ra
Krytie
IP44

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.