Nordlux Oja 2700K IP54 stmívatelné

Energetická trieda E výrobca Nordlux #50046101
K dispozícii v showroome Praha
?
65
již není k dispozici

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchosť v kruhu

Stropné LED svietidlo Oja 29 2700K IP54 od Nordluxu okrúhleho tvaru v klasickom jednoduchom dizajne je vzhľadom na dostatočné krytie ideálne do kúpeľne. Svetlo je plynule stmievateľné z 0 na 100 % externým nástenným stmievačom. Môžete ho mať vo dvoch veľkostiach.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Stropné LED svietidlo Oja 2700K IP54 stmievateľné od Nordluxu okrúhleho tvaru v klasickom jednoduchom dizajne do kúpeľne. ( Priemer: Ø29cm)
Prevedenie
biela
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.