Levitujúci disk

Minimalistický disk levitujúci nad jedálenským stolom alebo čitateľským kútikom – to je UMAGE Asteria Plus Mini. Znova a znova poteší vaše oči jednoduchým, neopozeraným riešením a geniálne poňatými detailmi. Príjemne rozptýlené svetlo Asterie zabezpečuje zabudovaná LED žiarovka. Na dotvorenie atmosféry si môžete nastaviť teplotu farby svetla vďaka skrytému tlačidlu na hornej strane tienidla. Svietidlo je kompatibilné s koľajnicami, takže je skvelým riešením napríklad pre kancelárske priestory. Môžete si vybrať z čiernej alebo perleťovobielej farby. Možnosť stmievania je podmienená zakúpením externého stmievača.

Možnosť prikúpiť alternatívny vršok tienidla v brúsenej oceli alebo čiernej farbe.

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

Info o kryte

Jednoduché závesné svietidlo UMAGE Asteria Plus v tvare disku. Kovové tienidlo, LED zdroj s možnosťou nastavenia teploty farieb, v 2 farbách. Kompatibilné s koľajnicami. (čierna)
Farebná teplota
2400/2700/3000K
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
270cm
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.