UMAGE Asteria Micro Cluster

výrobca Umage #2409
116
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Perfektné krytie

UMAGE Asteria Micro Cluster je kryt, ktorý vyrobili na mieru pre svietidlo Asteria Micro rovnakej značky. Hodí sa napríklad do tmavých kútov domova, kde je potrebné trochu viac osvetlenia. Stačí zložiť kryt svetla Asteria Micro a vložiť ho do tohto krytu, ktorý zoskupí tri svetlá do jedného elegantného závesu.

 

 

Perfektný kryt UMAGE Asteria Micro Cluster pre svetlo Asteria Micro.  (čierna)
Materiál
kov, plast
Prevedenie
čierna
Priemer
25cm
Výška
2,8cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.