Nordlux Funk

výrobca Nordlux #75470033
39 € 19
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Svieže a jedinečné

Závesný kábel pre svietidlá Funk od Nordluxu je v kombinácii s dizajnovou žiarovkou originálnym a veselým riešením osvetlenia vo všetkých moderných interiéroch. Máte istotu, že budete mať vždy jedinečný kúsok. 

Závesný kábel pre svietidlá Nordlux Funk, kombinovateľný s dizajnovými žiarovkami. (čierna, chróm)
Dĺžka kábla
250cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
textil
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.