Nordlux Koncový adaptér Link

výrobca Nordlux #79039901
14
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzálne pripojenie

Link System je dômyselne prepracovaný systém, na ktorý môžete ľubovoľne vesať svietidlá. Nordlux Koncový adaptér Link k sieti Link systému vám ponúkame v bielom a čiernom variante. Poskladajte si osvetlenie sami, ako potrebujete. Slúži ako možnosť ukončenia koľajnice v prípade, že je potrebné prepojiť dve koľajnice káblom.

Pripojenie k sieti k systému Link v bielom a čiernom variante (biela)
Dĺžka
6,5cm
Hĺbka
1,8cm
Krytie
IP20
Materiál
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.