Nordlux Link Rondie

výrobca Nordlux #2110639901
32
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Flexibilné a moderné

Stropné svietidlo Rondie značky Nordlux je určené pre Link systém, kde je možné ľahko a rýchlo namontovať ho do elektrickej lišty a jednoducho s ním pohybovať. Jednoduchý okrúhly dizajn je doplnený o matný sklenený prstenec, ktorý dodáva tienidlu zaujímavý svetelný efekt. Vyberte si z čierneho alebo bieleho variantu.

Stropné svietidlo Rondie od Nordluxu určené pre Link systém v jednoduchom okrúhlom dizajne s matným skleneným prstencom. K dispozícii vo dvoch farbách, čiernej a bielej. (biela)
Hĺbka
6cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
35W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.