Nordlux Link Explore

výrobca Nordlux #86189901
27
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V žiare reflektorov

Objavujte svet so svietidlami z radu Explore. Pod ním si vždy budete pripadať ako hviezda v žiare reflektorov. Moderné jednoduché svetlo určené pre Link systém svojím jemným dizajnom dodá trochu života aj do inak strohého interiéru. LED žiarovky navyše zaistia nízku spotrebu energie a dlhú životnosť. Otočný a vďaka lište posuvný spot zaistí presné svetlo podľa vašich prianí a individuálnej potreby.

Minimalistické stropné svietidlo Nordlux Explore s nastaviteľnou hlavou pre systém Link (biela)
Dĺžka kábla
180cm
Hĺbka
28,5cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.