Nordlux Lišta Link bílá

výrobca Nordlux #79079901
32
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzálna lišta

Link System je dômyselne prepracovaný systém, na ktorý môžete ľubovoľne vešať svietidlá. Bielu Lištu Link vám ponúkame v dvoch dĺžkach – 100 cm a 180 cm. Poskladajte si osvetlenie sami, ako potrebujete.

Koľajnica sa dodáva s pripojovacím komponentom, ktorý sa používa na pripojenie napájania z okraja koľajnice. V prípade, že potrebujete napájať koľajnicu v strede koľajnice, je potrebné koľajnicu na výstupe prerezať (napr. pílou na kov) a vložiť komponent Propojení/připojení Link, čím sa koľajnica opäť pripojí a môžete cez ňu napájať koľajnicu. K lište sa dodáva aj jeden malý konektor. (koncovku nie je možné zakúpiť samostatne a je vždy súčasťou dodávky len s jednotlivými lištami)

K lište môžete dokúpiť prepojenie, uhlové prepojenie (90 °), adaptér na zavesenie svietidla.

Lišta je jednofázová.

Lišta k systému Link v bielej farbe vo dvoch dĺžkach (Dĺžka: 107cm)
Hĺbka
1,8cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Maximálny príkon
690W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.