🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Link Koniekel

výrobca Nordlux #2110629903
38 € 26
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Flexibilné a moderné

Stropné svietidlo Koniekel značky Nordlux je určené pre Link systém, kde je možné ľahko a rýchlo ho namontovať do elektrickej lišty a jednoducho s ním pohybovať. Klasický kužeľovitý dizajn zapadne do väčšiny interiérov, stačí si vybrať z dvoch farebných variantov, čierneho a bieleho.

Stropné svietidlo Koniekel Nordlux je určené pre Link systém, kde sa dá ľahko a rýchlo namontovať ho do elektrickej lišty a jednoducho s ním pohybovať. (čierna)
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Prevedenie
čierna
Priemer
8cm
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.