Nordlux Mib 6 Link

výrobca Nordlux kolekce MIB #71669901
86
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistická elegancia

Minimalistický rad Mib 6 je ponorený do severskej elegancie a má vynikajúce využitie. Posvieťte si vďaka Mib na život. Vrhá dokonalé a priamo smerované svetlo. Jednoduché, elegantné vyhotovenie nastaviteľných tienidiel vo dvoch farebných variantoch sa bude skvele hodiť do vášho moderne zariadeného interiéru. Použite v lištovom Link systéme. Osvetlenie miestnosti ľahko zladíte s ďalšími svetlami z radu Mib.

Minimalistické stropné svietidlo pre systém Link Nordlux Mib 6, vrhajúce dokonalé a priamo smerované svetlo (biela)
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
8W
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.