Nordlux Link Diskie

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2110609901
54
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Moderné a flexibilné

Moderné, flexibilné stropné svietidlo Diskie oceníte vo svetlých interiéroch. Nadčasové vyhotovenie štýlovo doplní obývaciu izbu alebo spálňu a vďaka okrúhlemu uhladenému dizajnu sa bude hodiť aj do klasicky zariadeného domu. Je určené pre Link systém, kde sa dá ľahko a rýchlo spot upevniť do koľajnice a ľahko s ním pohybovať. Vyberte si z dvoch farebných možností – bielej alebo čiernej. Umožňuje 3-stupňové stmievanie pomocou klasického spínača.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Moderné dizajnové stropné svietidlo Diskie od Nordluxu oceníte v modernom aj klasickom interiéri. Určené pre Link systém, jednoduchá inštalácia, možnosť výberu čiernej a bielej farby. (biela)
Stmievateľné
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.