Nordlux Propojení Link

výrobca Nordlux #79029901
32
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzálne prepojenie

Link System je dômyselne prepracovaný systém, na ktorý môžete ľubovoľne vešať svietidlá. Prepojenie Link funguje ako uhlová spojka na napojenie dvoch líšt pod uhlom 70° – 290° a ponúkame vám ju v čiernom a bielom variante. Poskladajte si osvetlenie sami, ako potrebujete.

Prepojenie dvoch líšt k systému Link s možnosťou ohnutia o 70° – 290° (biela)
Dĺžka
19,5cm
Hĺbka
1,8cm
Krytie
IP20
Materiál
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.