Nordlux Link FrØya

výrobca Nordlux #86119901
27
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Flexibilné a moderné

Minimalistické stropné svietidlo Frøya značky Nordlux je určené pre Link systém, kde je možné ľahko a rýchlo ho namontovať do elektrickej lišty a dá sa s ním ľahko pohybovať. Vysoko funkčný ohybný otočný svetlomet vyžaruje presne smerované svetlo a vy tak osvetlíte každý kút vášho priestranného interiéru.

Flexibilné stropné svietidlo Nordlux Frøya s nastaviteľnou hlavou pre systém Link (biela)
Dĺžka
10,9cm
Hĺbka
8,8cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.