Nordlux Explore

výrobca Nordlux #2113251001
38
skladom 8 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V žiare reflektorov

Objavujte svet so svietidlami z radu Explore. Vedľa nich si budete pripadať ako hviezda v žiare reflektorov. Moderné jednoduché svetlo svojím jemným dizajnom dodá trochu života aj do inak strohého interiéru. Vypínač nájdete na základni lampičky. Kábel je odpojiteľný, takže svetlo je možné namontovať priamo do steny. Svoje uplatnenie nájde v detskej alebo študentskej izbe, v pracovni alebo spálni, vybrať si môžete zo 7 farebných variantov.

Minimalistická nástenná lampička Nordlux Explore v 7 farebných variantoch (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Hĺbka
14,5cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.