Nordlux Largo

výrobca Nordlux #47051003
43
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoducho geniálna

Kovová nástenná lampa Largo od Nordluxu doplní každý interiér. Jednoduchý tvar s geniálne koncipovanými detailmi v podobe bočných skrutiek. V kombinácii s odhalenými tehlovými stenami, surovým drevom a veľkými oknami je dizajnovou bodkou za dokonalým industriálnym štýlom. Largo možno umiestniť ako sólistu alebo v súprave rovnakej série stojacích, stolových a stropných svietidiel. Je k dispozícii v matnej bielej a čiernej farbe.

Nordlux Largo – kovová nástenná lampa s dotykom industriálneho štýlu (čierna)
Dĺžka kábla
180cm
Hĺbka
26cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.