Nordlux Grant

výrobca Nordlux #47091003
54
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mesiac v splne

Ak vás fascinuje mesiac v splne, skúste si zaobstarať jeho malú kópiu domov. Štýlová nástenná lampa Grant od Nordlux vám nebude svietiť raz za 28 dní, ale kedykoľvek budete chcieť. Ideálne osvetlenie do oddychovej zóny, spálne a všade tam, kde chcete vytvoriť príjemnú, mierne zasnenú atmosféru. K dispozícii s elegantným čiernym alebo mosadzným prvkom. 

Nordlux Grant – elegantná nástenná lampa. Nadčasová kombinácia skla, kovu a štýlu (čierna)
Hĺbka
20,7cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
40W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.