Nordlux Josefine

výrobca Nordlux kolekce Josefine #48941003
43
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Inovatívne a hravé

Inovatívny a hravý dizajn robí z Josefine od Nordluxu veľmi modernú sériu. Osvetlenie je založené na trubici, ktorá vytvára industriálny výraz. Ten však narúšajú krásne mosadzné detaily a mäkké tvary, vďaka čomu vznikol neuveriteľne dekoratívny doplnok, ktorý určí celý charakter vášho domova.

Osvetlenie Nordlux Josefine je založené na trubici, ktorá vytvára industriálny výraz. Ten však narúšajú krásne mosadzné detaily a mäkké tvary. (čierna)
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
10cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.