Nordlux Grant

výrobca Nordlux #2010583003
119
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mesiace v splne

Ak vás fascinuje mesiac v splne, kúpte si jeho malú kópiu domov. Štýlová lampa Grant od Nordluxu vám bude svietiť kedykoľvek budete chcieť. Ideálne osvetlenie do oddychovej zóny, spální, vstupných priestorov a všade tam, kde chcete navodiť príjemnú, mierne snivú atmosféru. K dispozícii s elegantným čiernym alebo mosadzným prvkom.

Nordlux Grant – elegantná závesná lampa. Nadčasová kombinácia skla, kovu a štýlu (čierna)
Dĺžka
69,3cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
3x25W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.