Nordlux Aslak

výrobca Nordlux #45721003
43 € 37
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Industriálna elegancia

Ak dávate prednosť industriálnemu štýlu a jednoduchosti, bude pre vás nástenné svetlo Aslak od Nordluxu to pravé. Praktická, a napriek tomu elegantne pôsobiaca kovová lampička s nastaviteľným tienidlom skvele doplní každý interiér. V ponuke v čiernej alebo bielej farbe. Najlepšie vynikne v kombinácii s ďalšími kúskami z dizajnového radu svetiel Aslak.

Klasická nástenná lampička Nordlux Aslak s otočným bodovým svetlom vo dvoch farbách (čierna)
Dĺžka kábla
200cm
Hĺbka
18,5cm
Krytie
IP20
Materiál
kov

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.