Nordlux Aslak

výrobca Nordlux #46685003
54
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Industriálna elegancia

Ak uprednostňujete industriálny štýl a jednoduchosť, stolová lampička Aslak od Nordluxu je pre vás to pravé. Praktická, a predsa elegantne pôsobiaca kovová lampička skvele doplní každý interiér. K dispozícii v čiernej alebo bielej farbe. Najlepšie vynikne v kombinácii s ďalšími kúskami z dizajnového radu svetiel Aslak.

Novinka v rade Aslak od Nordluxu. Praktická a elegantná stolová lampička (čierna)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Maximálny príkon
15W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.