Nordlux Eik

výrobca Nordlux #45761003
27
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasové a praktické

Ďalší prírastok z rodiny svietidiel Eik od Nordluxu vás nikdy nesklame. Čistý, nadčasový tvar nástennej/stropnej lampičky skvele zapadne do spálne aj čitateľského kútika. Je diskrétna a veľmi praktická. K dispozícii vo dvoch farbách.

Diskrétne a praktické smerovateľné kovové nástenné/stropné svietidlo Nordlux Eik vo dvoch farbách (čierna)
Dĺžka kábla
200cm
Hĺbka
15cm
Krytie
IP20
Materiál
kov

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.