Nordlux Eik

výrobca Nordlux #45780101
59
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasové a praktické

Další prírastok z rodiny svietidiel Eik od Nordluxu vás nikdy nesklame. Čistý, nadčasový tvar stropného svietidla s tromi spotmi sa skvele hodí do spálne a oddychovej zóny. Je diskrétne a veľmi praktické. K dispozícii vo dvoch farbách.

Diskrétne a praktické stropné svietidlo Nordlux Eik s tromi smerovateľnými bodovými svetlami v kovovom vyhotovení (biela)
Hĺbka
15cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.