Nordlux Lilibeth

výrobca Nordlux #2312931001
70 € 56
Cena za kusy skladem.
skladom 8 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Multifunkčná polička

Nástenné svietidlo a polička v jednom, to je Lilibeth od Nordluxu. Elegantný dizajn a opálová sklenená kupola poskytujú možnosť umiestniť svietidlo do chodby, vedľa postele alebo do detskej izby. Položte si na poličku, čo práve potrebujete – kľúče, telefón alebo knižku. Svietidlo je k dispozícii v 4 farbách.

Sklenené tienidlo sa vyrába ručne a individuálne, čo mu dodáva živý vzhľad. Vďaka tomuto procesu sa môžu tvoriť vzduchové bubliny a hrúbka skla sa môže líšiť. 

Nástenné svietidlo Lilibeth od Nordluxu kombinuje opálovú sklenenú kupolu a poličku, ktorú využijete v chodbe, spálni alebo detskej izbe. K dispozícii v 4 farbách. (biela)
Dĺžka
35cm
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.